,,Dzień Kobiet” w klasie IA
Autor: UN 27 marca 2022

Dnia 8.03 z okazji Dnia Kobiet – dziewczynki z klasy IA uczestniczyły w warsztatach organizowanych w MOKu -lepiły z gliny wymyślone przez siebie wzory. Spędziły ze sobą wspaniały i kreatywny czas. Po powrocie do szkoły dziewczynki zostały zaskoczone przez chłopców, którzy wręczyli im kwiaty.

Tydzień wiedzy o zdrowym żywieniu w klasie IA
Autor: UN 6 grudnia 2021

W tym tygodniu klasa IA rozmawiała o zdrowym odżywianiu. Tydzień rozpoczęliśmy od oglądania prezentacji multimedialnej na temat zdrowych nawyków – dowiedzieliśmy się z niej, czym jest piramida żywienia. Wiedząc po jakie produkty żywnościowe warto sięgać, uczniowie sami stworzyli swoją własną śniadaniówkę – wybierali do niej owoce, warzywa a także wodę i zdrowe przekąski. Na koniec tygodnia z przyniesionych przez siebie warzyw i owoców – stworzyliśmy warzywne ludziki, aby odczarować stwierdzenie, że „warzywa są nudne”. To był bardzo zdrowy tydzień!

Międzynarodowy Dzień Kropki
Autor: UN 19 września 2021

Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy „DZIEŃ KROPKI”. Uczniowie z wielkim entuzjazmem przystąpili do zabaw z kropkami. Pomysłów na zabawy z kropką w roli głównej było bardzo wiele. Oto kilka z nich: „Kropkowa tęcza” z cukierków Skittles – 1a, zabawa plastyczna „Już to umiem”, obrazek kropce – 1d, zabawy z balonami w kropki – 1c, kropkowa tęcza – 1b, zabawy z kubeczkami- 2b, interaktywne gry z kropką – 2c, jesienne kompozycje w kołach – 3a, kolorowa kropka – 2a, kropkowe szyfrowanie wyrazów-3b. Były również zabawy z wielka kropką – kolorową chustą, matematyka w kropki i wiele innych. Jak co roku Dzień kropki był bardzo wesoły i obfitował w kreatywne i pomysłowe wytwory dzieci. Zabawa była świetna!

Nauczyciele klas 1 – 3