LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY 3
Autor: admin@sp3 10 czerwca 2014

Witamy!
Czas szybko leci i właśnie rozpoczęliśmy końcowe odliczanie W zawrotnym tempie przeżywamy dalsze atrakcje Za nami chrzest morski, bitwa o Słowiniec, konkurs piaskowych budowli, spotkanie z rycerzami i nauka tańca. Zatańczymy wszyscy razem dla pracowników ośrodka „Czekoladę”. Przed nami wycieczka na Kaszuby i konkurs plastyczny. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich kolegów i koleżanki, nauczycieli i pracowników szkoły.

Trzecioklasiści i wychowawcy.

LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY 2
Autor: admin@sp3 6 czerwca 2014

Kochani!

Intensywne wrażenia sprawiają, że brakuje nam czasu na korespondencję i telefony do was. W dalszym ciągu zwiedzamy, oglądamy i przeżywamy. Wczoraj fauna i flora w Dolinie Charlotty, dzisiaj – Słowiński Park Narodowy. W między czasie plaża, basen i goferki. Musimy już kończyć, bo muzyka zaczyna grać i nogi rwą nam się do tańca na dyskotece. Pozdrawiamy serdecznie.

Uczniowie klas III.

LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY
Autor: admin@sp3 4 czerwca 2014

Kochani Przyjaciele!
Przesyłamy gorące pozdrowienia z zielonej szkoły w Poddąbiu. Jesteśmy zdrowi i bawimy się świetnie! Chociaż podróż mieliśmy z przygodami, to wierzymy, że co się źle zaczyna, to się dobrze kończy. Płynęliśmy już statkiem, spacerowaliśmy po okolicy, kąpaliśmy się (nie w morzu, a w basenie), piekliśmy kiełbaski i słuchaliśmy żeglarskich pieśni.

No i oczywiście była obowiązkowa dyskoteka. Dzisiaj szukaliśmy skarbu Rozamundy Poddębiastej XV i spotkaliśmy się z olimpijczykiem, który reprezentował Polskę w maratonie. Jutro wybieramy się do Doliny Charlotty. Cały czas liczymy na piękną pogodę, bo plaża w Poddąbiu jest przepiękna!
Przesyłamy Wam gorące uściski (a siłę mamy, bo jedzonko pycha!)

Uczniowie z klas trzecich wraz z wychowawcami.