WAŻNE!!! Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Żorach
Autor: Oz@sp3 7 kwietnia 2020

Poradnia będzie udzielać wsparcia dla dzieci, młodzieży i rodziców w dotychczasowych godzinach, a pracownicy będą świadczyć usługi konsultacyjne w formie telefonicznej. W razie zgłoszenia sytuacji kryzysowej dziecka psycholodzy i pedagodzy będą realizowali przyjęcia indywidualne.

Kontakt:

tel.   605 362 183

tel.   605 340 659

tel.   32 43 45 329

Rodzicu! Jeśli niepokoi Cię obecna sytuacja i nie wiesz jak rozmawiać o niej z Twoim dzieckiem, udzielamy również wsparcia poprzez wiadomości na profilu Facebook Poradni.

Zachęcamy Państwa do kontaktu ze specjalistami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żorach drogą elektroniczną:
psycholog Sabina Goczoł: s.goczol@pppzory.pl
logopeda Grażyna Tlołka: g.tlolka@pppzory.pl
pedagog Jagoda Lewandowska: j.lewandowska@pppzory.pl
logopeda Bożena Polaszek: b.polaszek@pppzory.pl
psycholog Katarzyna Liszka- Holeczek: k.holeczek@pppzory.pl 
pedagog Joanna Lindner: j.lindner@pppzory.pl
doradca zawodowy Agata Kurzawa: a.kurzawa@pppzory.pl
psycholog Paulina Piwowar-Sajdyk: p.sajdyk@pppzory.pl
pedagog Katarzyna Pawlukiewicz k.pawlukiewicz@pppzory.pl
pedagog Małgorzata Gierałtowska m.gieraltowska@pppzory.pl
psycholog Joanna Brachmańska – Mieszczak j.mieszczak@pppzory.pl
logopeda Katarzyna Planicka-Sroga k.sroga@pppzory.pl
POMOC dla dzieci i dorosłych
Autor: Oz@sp3 3 kwietnia 2020

Szanowni Państwo,

misją Fundacji jest pomoc krzywdzonym dzieciom. Zwłaszcza teraz, w tej tak trudnej dla wszystkich sytuacji, dzieci potrzebują naszego wsparcia. Chciałam zapewnić, że cały zespół FDDS robi wszystko, by było ono dla nich cały czas dostępne. Żaden z naszych podopiecznych nie został bez oferty pomocy. Nasze placówki pracują zdalnie, zapewniając podopiecznym stały kontakt z psychologami i terapeutami poprzez konsultacje online.
 
Od 1 marca, 7 dni w tygodniu, całodobowo działa nasz ogólnopolski Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 – konsultanci wspierają, wyjaśniają i pomagają dzieciom i młodzieży w ich codziennych problemach.
 
Dla dorosłych, niepokojących się o dziecko, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-15.00, dostępna jest nasza linia 800 100 100 (więcej informacji >>TUTAJ).
 
Dodatkowo dla rodziców zainteresowanych wskazówkami jak rozmawiać z dzieckiem o niepokojącej sytuacji związanej z koronawirusem polecam nasz ostatni wpis >>TUTAJ.
 
Dziękujemy za Państwa zaufanie i wsparcie. To dzięki niemu możemy dawać dzieciom siłę. Teraz, w tym wyjątkowo trudnym czasie, jest to ogromnie potrzebne.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Izabela Małyska
 
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij