WAŻNE!!! Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Żorach
Autor: Oz@sp3 7 kwietnia 2020

Poradnia będzie udzielać wsparcia dla dzieci, młodzieży i rodziców w dotychczasowych godzinach, a pracownicy będą świadczyć usługi konsultacyjne w formie telefonicznej. W razie zgłoszenia sytuacji kryzysowej dziecka psycholodzy i pedagodzy będą realizowali przyjęcia indywidualne.

Kontakt:

tel.   605 362 183

tel.   605 340 659

tel.   32 43 45 329

Rodzicu! Jeśli niepokoi Cię obecna sytuacja i nie wiesz jak rozmawiać o niej z Twoim dzieckiem, udzielamy również wsparcia poprzez wiadomości na profilu Facebook Poradni.

Zachęcamy Państwa do kontaktu ze specjalistami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żorach drogą elektroniczną:
psycholog Sabina Goczoł: s.goczol@pppzory.pl
logopeda Grażyna Tlołka: g.tlolka@pppzory.pl
pedagog Jagoda Lewandowska: j.lewandowska@pppzory.pl
logopeda Bożena Polaszek: b.polaszek@pppzory.pl
psycholog Katarzyna Liszka- Holeczek: k.holeczek@pppzory.pl 
pedagog Joanna Lindner: j.lindner@pppzory.pl
doradca zawodowy Agata Kurzawa: a.kurzawa@pppzory.pl
psycholog Paulina Piwowar-Sajdyk: p.sajdyk@pppzory.pl
pedagog Katarzyna Pawlukiewicz k.pawlukiewicz@pppzory.pl
pedagog Małgorzata Gierałtowska m.gieraltowska@pppzory.pl
psycholog Joanna Brachmańska – Mieszczak j.mieszczak@pppzory.pl
logopeda Katarzyna Planicka-Sroga k.sroga@pppzory.pl
Kariera zawodowa
Autor: Oz@sp3 6 kwietnia 2020

 

Witam,

uczniom klas 8 przypominam o stronie https://mapakarier.org/, na której można znaleźć opisy 582 zawodów. Szczególnie polecam Wam zakładki Istotne wymagania i umiejętności (dowiecie się co jest ważne dla tego zawodu) oraz Przykładowa ścieżka edukacyjna (jakie szkoły trzeba ukończyć żeby wykonywać wybrany zawód). #zostanwdomu

Harmonogram do szkół ponadpodstawowych
Autor: Oz@sp3 20 marca 2020

Niestety z uwagi na czas kwarantanny, w tym roku szkolnym, nie odbyły się zaplanowane na 20 marca 2020 Targi Edukacyjne. Jeśli sytuacja się zmieni i zostanie ustalony nowy termin, niezwłocznie o tym poinformujemy. Na ten moment zachęcam do zerknięcia na strony internetowe poszczególnych szkół. Informacja o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wykaz tychże szkół w Żorach na stronie internetowej naszej szkoły. Informacje na temat szkół w miastach ościennych wkrótce.

Doradca zawodowy Mariola Ozdoba-Nowak

SZCZEGOLOWY-HARMONOGRAM-REKRUTACJI

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij