Autor: Op@sp3 13 marca 2016

IMG_20160309_1601419 marca w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Kobiet – wszak nasze dziewczynki są kobietami!  Od rana z niecierpliwością czekaliśmy  na rozpoczęcie imprezy. I warto było! Chłopcy zaśpiewali 100 lat, złożyli życzenia, wręczyli upominki i własnoręcznie wykonane portrety dziewczynek. Wszystkie były zachwycone talentem kolegów. Później były konkursy, tańce, dużo śmiechu i wspaniała zabawa. Dla wszystkich był słodki poczęstunek. Było bardzo sympatycznie. Na koniec każda dziewczynka otrzymała Dyplom Super Dziewczyny.

                                                                                                wychowawczyni klasy 2b

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij