Dzień Otwarty w SP3 dla przedszkolaków!
Autor: Op@sp3 18 marca 2016

090320163457W dniu 10 marca w naszej szkole na specjalne zaproszenie przybyły cztery grupy pięcio/sześciolatków z Przedszkola nr 5. Każdy uczestnik na wstępie otrzymał „Legitymację przyszłego ucznia klasy I”. Przez cały dzień dzieci miały za zadanie zdobywać sprawności i w zamian otrzymywały pieczątki. Jeśli dziecko zdobyło wszystkie sprawności otrzymywało słodką nagrodę. Klasy trzecie wraz z wychowawcami przygotowali w salach lekcyjnych przeróżne niespodzianki dla gości: zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, zajęcia komputerowe połączone z profilaktyką komputerową oraz zajęcia logicznego myślenia z wykorzystaniem najnowszych, szkolnych sprzętów multimedialnych. Klasy trzecie stanęły na wysokości zadania i wspaniale zaopiekowały się młodszymi kolegami. Natomiast przedszkolaki były niezmiernie ciekawe tym co ich otaczało, były bardzo grzeczne i…zdolne! Gdyż okazało się, że zadania, które dla nich przygotowaliśmy wcale nie sprawiły im trudności! Na zakończenie pani dyrektor podziękowała gościom i zaprosiła dzieci w szkolne progi od września. Myślimy, że specjalnie zapraszać nikogo nie trzeba było, gdyż ta radość i uśmiechy na twarzach gości mówiły same za siebie. Dzieci podekscytowane same mówiły, „że szkoła jest fajna”. Z większością zobaczymy się we wrześniu! Zapraszamy!

Wychowawcy klas III

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij