Rękodzieło to moje hobby i pasja.
Autor: HP@sp3 25 marca 2016
SAMSUNG CAMERA PICTURES

23 marca br. w godzinach popołudniowych uczniowie klasy 3b poznali pasję i hobby Pani Beaty Granek, mamy Ani Szatkowskiej z klasy 3b. Najpierw Pani zaprezentowała uczniom rękodzieło wykonane różnymi technikami z użyciem różnorodnych materiałów. Uczniowie oglądali prace wykonane techniką sutaszu, temarii, kumihimo, koronką klockową, koronką z organtyny. Następnie poznali historię filcowania, różne rodzaje wełny czesankowej. Po krótkim instruktarzu wszyscy przystąpili do wykonania kurczaka wielkanocnego techniką filcowania.

Pani Granek dziękujemy za poświęcony dla nas czas, a efekty naszej pracy możecie obejrzeć w galerii zdjęć.
Uczniowie klasy 3B