Zebrania z rodzicami
Autor: admin@sp3 5 września 2019

Zapraszamy na najbliższe zebrania z rodzicami, które odbędą się w poniedziałek 9 września  2019r. o godz. 17.00  wg harmonogramu.

O godz. 18.00 w jadalni szkolnej w budynku nr 1 odbędzie się zebranie przedstawicieli klasowych rad rodziców.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij