Autor: admin@sp3 29 listopada 2019

Zapraszamy na najbliższe zebrania z rodzicami, które odbędą się w poniedziałek 9 grudnia  2019r.  wg harmonogramu.

W tym dniu zapraszamy również wszystkich rodziców na specjalnie  zorganizowane szkolenie, które odbędzie się w  godz. 17.00 – 17.45 w budynku nr 2, przy ul. ks. Klimka 7.

Temat szkolenia: „To ode mnie zależy przyszłość mojego dziecka”.

Podczas szkolenia poruszane będą następujące zagadnienia:
1) Jakie są sposoby konstruktywnego reagowania na agresywne zachowanie dziecka?
2) Błędy w komunikacji na linii rodzic – dziecko.
3) Czym jest bullying i cyberbullying?
4) Jak bezpiecznie korzystać z internetu?
5) Jaka jest odpowiedzialność prawna nieletniego?