Barwna Afryka
Autor: Op@sp3 17 maja 2016

Uczniowie klasy 3b przygotowali przedstawienie misyjne pt. „ Barwna Afryka”, które przedstawili w kościele parafialnym swoim młodszym kolegom i koleżankom z klas II,którzy w niedzielę przystąpili do I KOMUNII ŚWIĘTEJ, rodzicom i parafianom zgromadzonym na nabożeństwie majowym w poniedziałek. Aktorzy pokazali zebranym dwa oblicza Afryki. Piękno mieniące się w przyrodzie i raj dla turystów oraz głód i ubóstwo afrykańskich dzieci, którym chcemy pomóc. Pomoc była natychmiastowa, a wrażliwość dzieci komunijnych nieoceniona.

„ Otwórzmy serca, otwórzmy dłonie dla dzieci z całego świata, Bożą miłością serce niech zapłonie dalekiej siostry i brata.”