Barwna Afryka
Autor: Op@sp3 17 maja 2016

Uczniowie klasy 3b przygotowali przedstawienie misyjne pt. „ Barwna Afryka”, które przedstawili w kościele parafialnym swoim młodszym kolegom i koleżankom z klas II,którzy w niedzielę przystąpili do I KOMUNII ŚWIĘTEJ, rodzicom i parafianom zgromadzonym na nabożeństwie majowym w poniedziałek. Aktorzy pokazali zebranym dwa oblicza Afryki. Piękno mieniące się w przyrodzie i raj dla turystów oraz głód i ubóstwo afrykańskich dzieci, którym chcemy pomóc. Pomoc była natychmiastowa, a wrażliwość dzieci komunijnych nieoceniona.

 „ Otwórzmy serca, otwórzmy dłonie dla dzieci z całego świata, Bożą miłością serce niech zapłonie dalekiej siostry i brata.”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij