Dalsze informacje o naszym kursie Sharing Landscapes na Santorini.
Autor: MF@sp3 30 maja 2016

9 - kursPod poniższym linkiem można obejrzeć prezentację w prezi, którą przygotowaliśmy na konferencję dotyczącą projektów Erasmus Plus w dniu 31.05.2016r. w Katowicach.

https://prezi.com/ttf-1lpmufhf/europeizajca-szkoy-poprzez-systemowe-wdrazanie-nowatorskich/

Pod następnym linkiem znajdą Państwo wszystko na temat naszego programu kursu, zadań do wykonania, a także wyniki naszych wspólnych działań.

https://drive.google.com/folderview?id=0B5oSgyL4oiTrcndaOXdTQkZNZ1U&usp=sharing_eid&ts=573a8b0c

Zapraszamy także do obejrzenia galerii.

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij