Dzień Dziecka w Radiu 90 FM
Autor: Op@sp3 2 czerwca 2016

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dzień Dziecka spędziliśmy z Radiem 90 FM oraz w Autosalonie Renault w Rybniku. Zapraszamy do odsłuchania pliku ze studia oraz galerii zdjęć. Bawiliśmy się świetnie! Klasa 3B

https://www.radio90.pl/dzien-dziecka-rzadzi-dzieci-rzadza-w-radiu-90.html

Materiały z naszej wizyty w Autosalonie Renault możecie zobaczyć na facebooku

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij