Zebranie dla rodziców przyszłorocznych klas pierwszych
Autor: admin@sp3 27 maja 2019

Drodzy Rodzice!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach informuje, że zebranie rodziców dzieci zapisanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się 12 czerwca 2019r. o godz. 17.00.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij