Wędrówki po Żorach z udziałem SP3
Autor: Op@sp3 18 czerwca 2016

20160613_114815Dnia 13.06. 2016 r. kolejny raz nasza szkoła uczestniczyła w konkursie powiatowym „Wędrówki po Żorach”. Reprezentowali nas: Zuzanna Langer, Zofia Marczak, Michał Dźwigoński, Damian Pilak, Filip Krupa, Daniel Łukasik, Magdalena Korpyś, Julia Smietana, Weronika Mikołajczak. Jest to bardzo ciekawy konkurs, ponieważ składa się zawsze z dwóch części. Pierwsza dotyczy wiedzy teoretycznej- rozwiązywaliśmy test, natomiast druga polegała na rozwiązywaniu zadań w terenie. Otrzymaliśmy kopertę z zadaniami i musieliśmy jak najlepiej je wykonać. Nasza szkoła miała za zadanie m. in. naszkicować pomnik św. Nepomucena, policzyć kostki na szachownicy czy przeprowadzić wywiad z p. Jolantą Hrycak w kinie „Na Starówce”. Pomimo starań, dziewiątka reprezentantów klas 3 zdobyła miejsce 4, tuż za podium. Jednakże nie poddajemy się i za rok na pewno znów weźmiemy udział w konkursie o naszych Żorach.

Uczestnicy konkursu wraz z opiekunem

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij