Klasa 3a na harcerskiej zbiórce.
Autor: Op@sp3 22 czerwca 2016

20160615_18292417 czerwca po południu mimo niezbyt sprzyjającej pogody uczniowie klasy 3a byli gośćmi harcerzy na zbiórce prowadzonej przez phm Annę Buksę. Harcerze, którzy są jednocześnie uczniami naszej szkoły, przygotowali dla swoich młodszych kolegów różne zabawy oraz pokazy. Trzecioklasiści ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy na fantomie wg instruktarzu harcerzy. Nauczyli się wiązać na sznurze węzeł- ósemkę, a także układać z patyków ogniska. Rozpoznawali różne gatunki drzew, szyfrowali wiadomości. Największą frajdę mieli podczas musztry, którą prowadził najstarszy harcerz- Szymon. Po wykonaniu każdego zadania trzecioklasiści zdobywali fragment puzzli, które na koniec utworzyły krzyż harcerski. Zajęcia z harcerzami bardzo się podobały uczniom klasy 3a, którzy zapewnili, że w klasie 4 też zostaną harcerzami.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij