mPotęga
Autor: Oz@sp3 11 września 2016

mfundacja-mass-logotyp-ikona-sowa_jpg

Zapraszamy uczniów klas 4-6 i ich rodziców
do udziału w projekcie matematycznym

pt. „Podróż pełna logiki Szlakiem Zabytków Techniki

Czas trwania projektu od 15.09.2016r. do 20.12.2016r.

W programie :

1. „Świetlica” matematyczna, na której m.in.:   – gry planszowe matematyczne

– gry i układanki logiczne

– warsztaty Lego Technic

2. Podróżowanie „Szlakiem Zabytków Techniki” – zajęcia matematyczno-podróżnicze o tematyce industrialnej, gdzie uczniowie samodzielnie zaplanują podróż pociągiem (w miarę możliwości) do wybranych miejsc .

3. Matematyczna gra terenowa w parach dziecko + rodzic, pt. „Śladami sławnych matematyków”.

4. Konkursy.

Informacje o zapisach i terminach zajęć będą systematycznie umieszczane na stronie szkoły: www.sp3.zory.pl

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij