Projekt matematyczny w naszej szkole – terminy kółek!
Autor: Oz@sp3 16 września 2016

Poniedziałek godz. 15.30 – 17.00 zajęcia Lego Technic (w sali 30)

Środa godz. 16.30 – 18.00 kółko gier matematycznych i układanek logicznych

(na świetlicy)

Czwartek godz. 15.15 – 16.00 zajęcia matematyczno-podróżnicze (w sali 20)

Zapisy!!! od czwartku 15.09.2016r. u p. Świtaj i u p. Huzarewicz

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij