Erasmus+ tym razem o szkoleniach dla naszej kadry.
Autor: MF@sp3 21 września 2016
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W naszej szkole wciąż i nadal nasz projekt Erasmus+ znajduje swoje ujście. Tym razem podczas ostatniej konferencji Rady Pedagogicznej uczestniczki mobilności na Santorini i Maltę przedstawiały efekty przebytych szkoleń oraz przeprowadziły krótkie szkolenie dotyczące Augmented Reality.

Wkrótce rozpoczniemy cały cyk szkoleń dla naszych koleżanek i kolegów, którzy w mobilnościach nie mogli wziąć udziału. Szkolenia będą się odbywać przez cały rok szkolny i będą obejmować programem wszystkie aplikacje których uczestniczki programu się nauczyły. Następnym krokiem będą pokazowe lekcje otwarte, na które będziemy zapraszać rodziców naszych uczniów.

Prosimy śledzić naszą ofertę kółek zainteresowań, w których programie znajdą się również zajęcia ze wspomnianymi aplikacjami komputerowymi. I tak np. w ramach kółka teatralnego rozpoczniemy projekt eTwinning z kilkoma szkołami europejskimi. Kółko językowe będzie oferowało zabawy z interaktywnymi quizami. Kółko polonistyczne obejmie tworzenie interaktywnej gazetki szkolnej. Oferta zajęć dodatkowych jest u nas niezwykle atrakcyjna dzięki naszemu uczestnictwu w projekcie europejskim.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszej ostatnich konferencji. Wkrótce dalsza porcja informacji.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij