Tym razem o Malcie nieco bardziej graficznie.
Autor: MF@sp3 22 września 2016

Zapraszamy do obejrzenia ciekawej prezentacji przygotowanej przez uczestniczki kursu ICT for Collaborative Project-Based Teaching and Learning na Malcie.

http://prezi.com/9cfnkjhdynjn/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij