Oraz graficznie o naszym szkoleniu Sharing Landscapes na Santorini
Autor: MF@sp3 22 września 2016

http://prezi.com/w2xx5vg1345o/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share

Oto link do prezentacji uczestniczek szkolenia na Santorini, który dotyczył nauczania poza murami szkolnymi przy użyciu nowoczesnych technologii komputerowych. Zapraszamy do oglądania. 🙂

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij