Wyjazd do Teatru Ziemi Rybnickiej
Autor: Op@sp3 23 października 2016

20161020_090749W czwartek 20 października 2016 r. klasy 2A, 2B, 2E, 3B, 3C wybrały się do Teatru Ziemi Rybnickiej na lekcję multimedialną pt. „Więc chodź, narysuj mój świat” – jak powstają filmy animowane. Dowiedzieliśmy się jak powstają filmy animowane, na czym polega praca animatora oraz jak nim zostać. Dowiedzieliśmy się również, co łączy konturówkę z filmem animowanym, jak ożywić postać z bajki. Rysowaliśmy Kubusia Puchatka, a na zakończenie obejrzeliśmy film „Mały Książę”. Mimo brzydkiej pogody za oknem, dzień był bardzo udany.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij