SP3 gra
Autor: Oz@sp3 24 października 2016

sowaOd 15 września w naszej szkole realizowany jest projekt matematyczny pt.”Podróż pełna logiki Szlakiem Zabytków Techniki” skierowany do uczniów klas 4-6 i ich rodziców. Jednym z elementów projektu są zajęcia „Lego Technic” oraz mpotega_mapa„Gry matematyczne i logiczne”. W ramach projektu spotykamy się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (w poniedziałek i w środę). Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie licznie przybywają, aby wspólnie spędzić czas przy grze planszowej lub poukładać klocki Lego Technic. Wśród gier największą popularnością cieszy się gra w blokowanie oraz Abalone i Enigma. Pozostałe gry i układanki logiczne (np. Antywirus, Kod Faraona, 3 2 1 start, Katamino, Kwadrylion, Rój, Kryptos i wiele innych) również znajdują swoich zwolenników.

Projekt dofinansowała fundacja mBanku

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij