Matematyczna Gra terenowa
Autor: Oz@sp3 24 października 2016

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu matematycznego, zapraszamy chętne dzieci z klas 4-6 i ich rodziców do udziału w grze terenowej pt. „Śladami sławnych matematyków”.

Planowany termin gry to 8 listopad (wtorek) o godz.16.30.

Gra odbędzie się w parach dziecko + rodzic (lub inna osoba dorosła)

Zainteresowanych prosimy o zapisywanie się u p. Świtaj lub u p. Huzarewicz. do dnia 28 .11.2016 r. (można przez e-dziennik).

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij