POLSKA – POLAND
Autor: admin@sp3 11 stycznia 2014

Rodzaj szkoły: Szkoła podstawowaflaga-polski[1]

Type of school: Primary school

 

Miasto: Żory

Town: Żory

 

Ilość uczniów: 470

Number of students: 470

 

Ilość nauczycieli: 35

Number of teachers: 35

 

Wiek uczniów uczęszczających do naszej szkoły: 6-13

Age of students: 6-13

 

Wiek uczniów biorących udział w projekcie : 11-13

Age of students involved in the project: 11-13

 

Wyposażenie szkoły: tablice interaktywne, 2 sale gimnastyczne, sala multimedilana, sale specjalistyczne, boisko szkolne (Orlik)

Facilities: interactive boards, well-equipped IT labs, multimedia lab, school playground and newly renovated football pitches

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij