SZKOLNE DISCO
Autor: Oz@sp3 17 listopada 2016

Zapraszamy uczniów klas IV – VI do udziału w szkolnej dyskotece andrzejkowej.

24.11.2015 (czwartek) w godzinach od 16.30 – 18.30.

Tym razem muzyka na żywo, a temat przewodni to

DZIECI KWIATY – HIPPISI

(to be hip = żyć dniem dzisiejszym)

to druga połowa lat 60-tych i początek lat 70-tych XX wieku.

Poczytajcie, zorientujcie się w strojach i przyjdźcie dobrze się bawić.

Wstęp tylko 1 zł. Będzie możliwość zakupienia ciasta i napojów.

Życzymy udanej zabawy!!!  😆

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem dyskoteki.

Regulamin Dyskoteki Szkolnej w Szkole Podstawowej nr 3 w Żorach Mistrzostwa Sportowego im. Żorskich Twórców Kultury.

1. Uczniowie biorący udział w szkolnej dyskotece, wchodząc na dyskotekę muszą dostarczyć nauczycielom-opiekunom podpisaną przez rodziców zgodę na uczestnictwo w niej. Uczniowie powinni oddać zgody przy zakupie biletów.

2. Nie można wychodzić z dyskoteki przed planowaną godziną jej zakończenia. Jedynie pisemna zgoda rodziców (opiekunów) lub osobisty obiór przez rodziców uprawnia uczestnika do wcześniejszego zakończenia zabawy.

3. Wyjście z budynku szkoły jest równoznaczne z rezygnacją z dyskoteki i udaniem się do domu. Tym samym po wyjściu nie można już wchodzić do szkoły.

4. Za bezpieczne dotarcie na szkolną dyskotekę oraz powrót ucznia do domu odpowiadają rodzice/ opiekunowie prawni.

5. Dyskoteka szkolna jest odpłatna – 1 zł od osoby. Na dyskotece będzie sprzedawane ciasto i napoje. O wydatkowaniu zebranych środków decyduje Samorząd Uczniowski.

6. Wszyscy uczestnicy dyskoteki proszeni są o pozostawienie w czystości obiektu szkolnego (korytarze, toalety i inne wykorzystywane pomieszczenia).

7. W czasie dyskoteki uczniowie mogą korzystać tylko z wyznaczonych pomieszczeń. Istnieje absolutny zakaz chodzenia po szkole, wchodzenia na piętro. Z toalet korzystamy tylko na parterze.

8. Aby zapewnić bezpieczeństwo bawiących się podczas dyskoteki uczniów, opiekę nad nimi sprawują nauczyciele.

9. Na dyskotekę szkolną nie będą wpuszczane osoby spoza szkoły. Wyjątek stanowią zorganizowane grupy uczniów z innych szkół, pozostające pod opieką swojego nauczyciela, zaproszone przez SP3.

10. Zakazuje się wnoszenia na teren szkoły przedmiotów niebezpiecznych, alkoholu oraz używek.

11. Przedmioty wartościowe wnoszone są na własną odpowiedzialność.

12. W przypadku nie przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu oraz Statutu Szkoły organizatorzy mają prawo usunąć uczestnika dyskoteki z budynku szkoły, zawiadamiając telefonicznie rodziców.

13. Nauczyciele – opiekunowie dyskoteki mają obowiązek informowania Dyrektora Szkoły oraz wychowawcę o złym zachowaniu uczniów podczas dyskoteki. Uczniowie ci karani są zgodnie z zapisami Statutu Szkoły.

14. Zadaniem nauczyciela – opiekuna jest zapoznanie uczniów z Regulaminem i rozdysponowanie im zadań, przestrzeganie terminów rozpoczęcia i zakończenia zabawy, a w przypadku stwierdzenia zagrożenia bezpieczeństwa uczniów bądź budynku szkolnego zawiadomienie Powiatowej Komendy Policji tel. 112 lub 997.