UWAGA! KONKURS!
Autor: Oz@sp3 1 grudnia 2016

sowaW ramach realizowanego projektu matematycznego pt. “Podróż pełna logiki Szlakiem Zabytków Techniki”, zapraszamy dzieci z klas 4-6 do udziału w mistrzostwach gier: Blokus i Abalone.

Chętnych prosimy o zapisywanie się u p. Świtaj lub p. Huzarewicz do wtorku 6 grudnia. Pierwsze rozgrywki odbędą się w środę 7 grudnia o godz. 16.00 w sali 30.

Zapraszamy.

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij