THE PLAN OF ACTIVITIES FOR THE 2014/ 2015 SCHOOL YEAR
Autor: admin@sp3 11 września 2014

SEPTEMBER

 • Making a dictionary

OCTOBER

 • Mobility to Turkey

NOVEMBER

 • Art Album- the description of 6 artists (musicians, architects, painters)

DECEMBER

 • The calendar of the most interesting mobility moments
  The most interesting moments of the visits are described and pictured. Each country is responsible for three months

JANUARY

 • The book of  Legends

FEBRUARY

 • Historical Album

MARCH

 • A SONG BOOK + DVD

APRIL

 • A COOKERY BOOK

MAY

 • Mobility to Romania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij