Mistrzostwa gier logicznych
Autor: Oz@sp3 30 stycznia 2017

W ramach realizowanego projektu matematycznego pt. “Podróż pełna logiki Szlakiem Zabytków Techniki” w grudniu odbyły się mistrzostwa gier logicznych Blocus i Abalone.

Rozgrywki były podzielone na dwa etapy: eliminacje do półfinału oraz półfinał wraz z finałem.

Bezkonkurencyjnym Mistrzem obu gier został Oskar Kania z kl.4a, który pokonał wszystkich rywali, wygrywając każdą rozgrywkę.

Wicemistrzem gry Blocus została Zuzanna Fizia z kl.5a,

Wicemistrzem gry Abalone został Bartosz Chochliński z kl.4a

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij