BAL KARNAWAŁOWY KLAS : 3A, 3B, 3C, 3D
Autor: admin@sp3 27 lutego 2017

We wtorek 21 lutego 2017 uczniowie czterech klas 3 bawili się na balu karnawałowym. Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiły wcielić się w ulubione postacie z bajek. Dostarczały emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt. Grajek  zachęcał do tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały, głośno śpiewając. Rodzice wspólnie ze swoimi pociechami  korzystali z uroków karnawału. Zabawa była doskonała! 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij