Reforma edukacji – informacja dla rodziców
Autor: admin@sp3 20 listopada 2016

Ministerstwo Edukacji Narodowej udostępniło broszurę informacyjną, która przedstawia najważniejsze zmiany w systemie oświaty po wejściu w życie planowanej reformy edukacji.

Broszura informacyjna – Dobra Szkoła

Jednocześnie została uruchomiona specjalna strona internetowa  www.reformaedukacji.men.gov.pl. Można na niej znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, harmonogram prac nad wdrażaniem reformy, akty prawne, szczegółowe dane kontaktowe do poszczególnych departamentów w ministerstwie.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij