Spotkanie dla Rodziców dotyczące reformy edukacji
Autor: admin@sp3 28 lutego 2017

We wtorek 7 marca 2017r. o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach (ul. Dolne Przedmieście 1) odbędzie się  spotkanie informacyjne dla rodziców dotyczące wdrażania reformy systemu edukacji. Spotkanie będzie prowadzone przez przedstawicieli Kuratorium Oświaty.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij