Wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach
Autor: admin@sp3 17 września 2014

SAMSUNGKlasę drugą rozpoczęliśmy wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej gdzie wzięliśmy udział w organizowanych co roku zajęciach z cyklu „Jesienne Spotkania z…” pod hasłem „LUDOWE INSPIRACJE. Kultura folklorystyczna w twórczości Oskara Kolberga i Hanny Januszewskiej”. Podczas zajęć odbyło się głośne czytanie, oglądanie bajek a także prezentacja historii różnych zabawek. Mogliśmy również spróbować własnych sił w tworzeniu papierowych serwetek. Najwięcej emocji przyniosły jednak zabawy ruchowe z wykorzystaniem „jo-jo”, skakanki czy piłeczki kauczukowej. Serdecznie gratulujemy sprawności mamie Mateusza, która w kręceniu „hula – hopem” była rewelacyjna.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij