„Turniej Małych Arcymistrzów” klas II
Autor: Op@sp3 14 marca 2017

Kolejna odsłona szachistów, tym razem drugoklasistów. W dniu dzisiejszym odbył się kolejny turniej szachowy z cyklu „Turniej Małych Arcymistrzów”. Tym razem rozgrywki odbyły się w klubie „Wisus”, natomiast patronatem konkurs objęła Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 15 przy współpracy z SP nr 3, ZSP nr 5, NSMS. Poziom umiejętności graczy był bardzo wysoki a rywalizacja zacięta. Z naszej szkoły reprezentowali nas: Mateusz Tomalak z 2b, który zajął 3 miejsce (Gratulujemy ogromnego sukcesu!), Artur Ferens z klasy 2f (4 miejsce), Maksymilian Mazur z 2a, Natalia Włodarczyk i Alan Skoczylas z 2c. Warto zaznaczyć, że ta piątka graczy zajęła miejsca w pierwszej dziesiątce (na 40 graczy) i kwalifikują się do kolejnego etapu MASTERS. Dziękujemy również Krzysiowi Okupińskiemu z 2a i Kacprowi Pełce z 2e za udział w konkursie i liczymy, że ich ciężka praca przez kolejny rok zaowocuje pucharami w przyszłym roku:)

Nasi gracze pokazali naprawdę dobre szachy, jesteśmy dumni, że mamy takich uczniów!

M. Kozyra