Mistrzostwa Żor w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
Autor: KK@sp3 14 marca 2017

1 marca nasza szkoła była organizatorem zawodów miejskich na Hali Sportowej. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół. Mecze rozegrały się w 2 grupach po 5 drużyn (wynik losowania), gdzie uczniowie grali systemem „każdy z każdym”. Każda drużyna zagrała 4 mecze. Chłopcy na zawodach rozegrali łącznie 24 mecze po 8 minut. Sędzią zawodów był Pan Jacek Uryga a opiekę pielęgniarską zapewniła Pani Janina Drymajło, za co BARDZO im dziękujemy. Sekretarzem zawodów były dziewczyny z klasy 6, sportowej Aleksandra Danilczuk, Ewa Lewandowska i Magdalena Jamrozik. Zawody przebiegły w miłej, sportowej atmosferze z naciskiem na Fair Play. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy a zwycięzcom gratulujemy. Za rok widzimy się ponownie.

I miejsce – SP 13

II miejsce – SP 5

III miejsce – SP 3 super panowie:)

IV miejsce – SP 15