Wyjście do MBP na zajęcia pt. „Literatura folklorystyczna w twórczości Oskara Kolberga i Hanny Januszewskiej”.
Autor: admin@sp3 17 września 2014

SAMSUNGZajęcia rozpoczęły się aktywnym słuchaniem wierszy Hanny Januszewskiej. Po obejrzeniu folklorystycznej bajki zjedliśmy śniadanie. Później wykonaliśmy wspaniałe prace przestawiające  wzorzyste serwetki. Przedstawiono nam historię zabawek, dowiedzieliśmy się czym bawili się nasi rodzice a nawet dziadkowie. Mieliśmy okazję porównać zabawki z dawnych czasów  z naszymi kolorowymi, współczesnymi. Na koniec zajęć musieliśmy wykazać się sprawnością fizyczną podczas konkurencji sportowych. Zachęcono nas do korzystania z zasobów bibliotecznym i na pewno część z nas jeszcze nie raz tam wróci.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij