Zaproszenie na diagnozę lub poradę logopedyczną.
Autor: Op@sp3 4 maja 2017

Zapraszam chętnych rodziców zainteresowanych bezpłatną wstępną diagnozą lub poradą logopedyczną dziecka w wieku od 4 do 6 lat (ukończony 4 rok życia dziecka), nie objętego aktualnie pomocą logopedyczną w przedszkolu, na indywidualne konsultacje logopedyczne z dzieckiem, które odbędą się w dniu 10.05.2017r. w godzinach 16.30 – 18.30 w Szkole Podstawowej Nr 3 w sali numer 39.

Dzieci należy wcześniej zapisać osobiście w sekretariacie szkoły lub telefonicznie pod numerami: 32 4345430; 606 911 014  w dniach 04.05.-10.05.2017r. w godzinach 8.30 – 14.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam!

Marzena Hanus – logopeda