JESTEŚMY W TRZECIEJ KLASIE
Autor: admin@sp3 18 września 2014

W trzeciej klasie nie jest tak łatwo jak myśleliśmy. Mamy piękną nową salę lekcyjną na drugim piętrze, pomalowaną na żółto i niebiesko. Podczas wakacji nasza Pani Ula wraz z mężem odnowili salę.  Dzielimy klasę z uczniami klasy pierwszej, podobnie jak w drugiej klasie. Jest bardzo fajnie, bo nie mamy przerw. Nie wszystkim się to podoba, ponieważ  nie możemy odwiedzać przyjaciół z innych klas. Mamy nowych nauczycieli: Pani Kwiatkowska uczy nas muzyki i plastyki, a Pani Glos wychowania fizycznego. Lubimy naszych nauczycieli, a naszą Panią kochamy.

Nasza koleżanka przyniosła do klasy dwa małe chomiki: Zetkę i Zygzaka. Dbamy o nie z całą klasą. Jesteśmy ze sobą bardzo zżyci i pomagamy sobie wzajemnie. Tworzymy klasową rodzinkę.

OLIWKA i  NATALKA

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij