JESTEŚMY MISTRZAMI ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ -GRATULUJEMY
Autor: admin@sp3 22 września 2014

WP_20140922_001

WP_20140922_002Niedziela 21 września 2014 przejdzie do historii nasi znakomici siatkarze wywalczyli złoto- jesteśmy mistrzami świata!  W poniedziałek udzielił nam się nastrój kibicowania . Przyszliśmy do szkoły z atrybutami kibica: czapkami, kapeluszami, flagami. Powspominaliśmy  niedzielny mecz, który dostarczył nam wiele wrażeń. Niektórzy z nas już zapowiedzieli, że zapiszą się do klasy o profilu siatkarskim. POLSKA-BIAŁO-CZERWONI!

MARTA i  JULKA

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij