Kl.2c, 2d i 3b na audycji muzyczno – edukacyjnej z bajarką.
Autor: admin@sp3 5 czerwca 2017

Dzień Dziecka spędziłem w fantastycznym nastroju .Pierwszym przystankiem naszego dnia był MOK,a w nim kolejne spotkanie ze śląską bajarką. W zajęciach uczestniczyła również kl.2c i 3b. Poznaliśmy części koła(rowera) i braliśmy udział w konkursach.Kolejny przystanek to lody w „Malowanej Kawie”.Długo czekałem w kolejce, ale było warto! Po lodach przystanek karuzela ,,Żorzanka”. Ja razem z Olgą leciałem samolotem.Czwartym przystankiem był park linowy 'Cegielnia” i mnóstwo zabawy.To był wspaniały dzień z całą moją klasą i panią Halinką, a reszta atrakcji czekała mnie jeszcze z rodzicami i bratem w domu.   

Karol Koplin kl.2d

1.06.17r. byliśmy z klasą w MOK-u na zajęciach ze śląską bajarką pt. „A jo se jada na kole…”. Pani Dominika mówiła o Śląsku i grała na wiolonczeli. Potem poszliśmy na lody. Mmm! Były pyszne! Następnie poszliśmy na karuzelę. Ale się kręciliśmy! Pod koniec poszliśmy: na siłownę by ćwiczyć, na liny by się powspinać i na Cegielnię by po „ulicy” pochodzić. Było super!!!

Jaś Narwojsz kl.2d

Z okazji Dnia Dziecka nasze panie zabrały nas do Studia Działań Artystycznych w Żorach na zajęcia ze „Śląską Bajarką”– panią Dominiką. To było wspaniałe spotkanie podczas którego wiele nauczyliśmy się. Śpiewaliśmy piosenki po śląsku i poznaliśmy  dużo nazw i zwrotów w gwarze śląskiej.  Były również wesołe zabawy muzyczne. To było nasze kolejne spotkanie ze Śląska Bajarką. Za każdym razem jest ciekawie, śmiesznie i bardzo miło.              Piknie dzinkujemy!

Natalia Łukasik i Miła Rożek kl.3B

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij