Konkurs poezji i prozy patriotycznej
Autor: admin@sp3 5 listopada 2014

10421484_755602027846076_7018784639365614298_nDzisiaj w MOK-u odbył się konkurs poezji i prozy patriotycznej. Organizatorem tej imprezy było Muzeum Miejskie w Żorach.
Konkurs odbywał się na poziomie klas I- III, IV- VI oraz gimnazjum. Przewodniczącą jury była pani Barbara Silka, zaś całość prowadziła pani Jadwiga Tabor.
Wyniki klasyfikacji:
klasy I-III
I miejsce – Zosia Tobiasz
wyróżnienie – Sara Michalak
klasy IV- VI
I miejsce- Kacper Benisz
Serdeczne gratulacje i do zobaczenia na koncercie galowym

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij