Śpiewająca Trójeczka i Zuchy podbijają serca jurorów
Autor: admin@sp3 4 listopada 2014

fest1W ramach żorskiego projektu Patriotyzm na co dzień i od święta w Miejskim Ośrodku Kultury po raz pierwszy odbył się Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej.
Nasi reprezentanci z klas 4-6, a dokładnie z 5b i 5c, zajęli I miejsce w swojej kategorii wykonując utwór pod tytułem Czerwone maki. Zespół Śpiewająca Trójeczka w składzie: Natalia Łobos, Ola Tkaczyk, Maja Pas, Bartek Koszyk, Kuba Stolarek, Wojtek Smołka, Kacper Gryman, Błażej Ledwoń, Dawid Kozaczuk, został przygotowany przez panią Joannę Kwiatkowską i panią Alicję Bosak. Jury doceniło wspaniałe stroje uczestników oraz czystość śpiewania- zwłaszcza ujęło ich męskie grono wokalistów.
Klasa 2d jako młodsza reprezentacja szkoły zajęła III miejsce w swojej kategorii. Zuchy w składzie: Oliwia Gembalczyk, Larysa Szczelina, Madzia Korpyś, Weronika Mikołajczak, Natalia Sypniewska, Michał Piontek, Filip Ciempiel, Sebastian Surzyn, Kacper Wójtowicz, Klaudiusz Kubior, wykonali utwór Przybyli Ułani . Opiekunem grupy była Magdalena Oparowska-Kozyra.
Zespoły wystąpią powtórnie na Koncercie Galowym, który odbędzie się 13.11.2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach. Oba wspaniałe miejsca zasługują na uznanie, gratulacje dla uczestników!

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij