Więcej z Bath.
Autor: MF@sp3 14 listopada 2017
 
Celem uzupełnienia informacji dorzucamy jeszcze kilka zdjęć. Z nich dowiecie się nieco o tym w jakiej grupie pracowaliśmy. Wśród uczestników kursu byli nauczyciele z Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, Niemiec i Polski. Zobaczycie też jak wyglądały szkoły które odwiedziliśmy. Podczas warsztatów dzieliliśmy się wiedzą na temat możliwości jakie nasze placówki mogą dać nam i uczniom dzięki wprowadzeniu nowo poznanych narzędzi pracy. Głównym tematem naszego kursu były szczególne potrzeby edukacyjne. Wkrótce zaczniemy opracowywać plany na dalszą międzynarodową współpracę oraz wprowadzać nowości w nasz program edukacyjny. So keep track…. 🙂 
 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij