Ciekawe warsztaty w muzeum – klasa 3b
Autor: admin@sp3 1 października 2014

1 października 2014 r. uczestniczyliśmy w warsztatach tkackich w Miejskim Muzeum. Mieliśmy okazję zapoznać się z techniką tkania ubrań w dawnych i obecnych czasach .
Oglądaliśmy prezentację poświęconą maszynom do tkania : od najprostszych do bardziej skomplikowanych. Następnie dostaliśmy krosna, na których samodzielnie utkaliśmy bransoletki, szaliczki. Zajęcia były bardzo ciekawe, a zarazem wymagały od nas precyzji i skupienia.

ARTUR

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij