Wycieczka do lasu – klasa 3b
Autor: admin@sp3 8 października 2014

8 października 2014 r. wybraliśmy się na spacer do lasu w dzielnicy Kleszczówka. Szliśmy około 30 minut. Pogoda była piękna, a las – uroczy, mienił się pełną barwą ciepłych jesiennych kolorów. W lesie rozpoznawaliśmy różne rodzaje drzew, liści, owoców. Zbieraliśmy kolorowe liście i słuchaliśmy odgłosów lasu. Ku naszemu wielkiemu zdziwieniu spotkaliśmy na swojej drodze parę grzybów, niestety były to grzyby niejadalne. Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń i ochoty na kolejny spacer.

Szymon

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij