Klasa Va gra w siatkówkę.
Autor: KK@sp3 10 grudnia 2017

Dziewczyny i chłopcy z klasy Va podczas sobotnich i niedzielnych turniejów rywalizują na siatkarskich parkietach. Nasi uczniowie i zawodnicy MUKS Sari Żory aktualnie startują w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Kinder + Sport. Jest to najbardziej prestiżowy turniej w Polsce, w którym w kategoriach „dwójek”, „trójek” i „czwórek” rywalizuje kilka tysięcy zawodników na terenie naszego kraju. Na razie jesteśmy na etapie rozgrywek regionalnych. Przedstawiamy fotorelację z ostatnich zawodów chłopców i dziewcząt.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij