Pasowanie na ucznia
Autor: admin@sp3 5 listopada 2014

DSC_4091Dzień 05.11.2011. był niezwykle ważny dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu zostali oni przyjęci w poczet społeczności uczniowskiej SP3.
Jednak zanim to się stało, musieli się do tej uroczystości odpowiednio przygotować. Dzieci przez całe dwa miesiące poznawały życie szkoły i obowiązujące w niej zasady. Uczyły się bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym, poznawały pierwsze literki.
Na ten ważny dzień przybyły całe rodziny: rodzice, rodzeństwo, a nawet dziadkowie. Dzieci, ubrane w galowe stroje, wspaniale się prezentowały. Wszystkich przywitały wróżki, które przeprowadziły dzieci przez kilka krain. W każdej z nich pierwszacy musieli popisać się swoimi umiejętnościami. Przybyli goście hucznymi brawami nagrodzili występujących.


Najważniejsza jednak była część oficjalna, podczas której w obecności Pani Dyrektor, przedstawicieli Rady Rodziców oraz SU, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Później ogromnym ołówkiem zostali „pasowani na ucznia”. Na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy, tarcze naszej szkoły i wspaniałe czapki.
Jesteśmy dumni z naszych najmłodszych uczniów i życzymy im wielu sukcesów w nauce!

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij