„Księżniczki, jej damy dworu i rycerze” – grupa 0A
Autor: admin@sp3 4 listopada 2014

zdjecie glowne  3 listopada 2014r. wybraliśmy się do Muzeum Miejskiego w Żorach na przedstawienie pt. „Księżniczki, jej damy dworu i rycerze”. Na samym początku musieliśmy pokonać most, który był atakowany przez wroga. Potem każdy z nas ubrał się w średniowieczny strój. Dziewczynki zajmowały się projektowaniem herbów, wyszywaniem i jak na prawdziwe damy przystało – ćwiczyły ukłony. Panowie toczyli walkę na miecze. Wspólnie tańczyliśmy, śpiewaliśmy i doskonale się bawiliśmy. Na samym końcu dziewczynki złożyły przysięgę godną księżniczek, a chłopcy zostali pasowani na rycerzy. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Zobacz zdjęcia:

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij