Kółko plastyczne klas I – III
Autor: admin@sp3 17 marca 2018

Na zajęciach z wykałaczek, makaronu oraz plasteliny robiliśmy ślimaczki. Nasze ślimaki postawiliśmy na listkach z papieru. Oto one, nasze fantastyczne ślimaczki.

Uczniowie kółka plastycznego.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij