V KLASA W III ETAPIE KINDER+SPORT
Autor: KK@sp3 19 marca 2018

W dniu 17.03.2018r. nasza ostatnia „trójka” chłopców z Va zagrała pierwszy turniej III etapu. Grupa bardzo wyrównana, chłopcy walczyli ale nie udało się wygrać żadnego meczu. Dwa przegrane mecze po tie-breaku, dwa kolejne bardzo małymi różnicami. Rewanże już wkrótce. Miejmy nadzieję, że z lepszym wynikiem!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij