AWANS DO NAJLEPSZEJ 16 KINDER + SPORT NA ŚLĄSKU!
Autor: KK@sp3 19 marca 2018

Dnia 17 marca ostatnia „dwójka” z klasy IV A rozegrała drugi turniej III etapu w Radlinie. Drużyna w składzie Wiktor Wychrystenko, Mikołaj Żyrek oraz Jonasz Rudnicki, Jakub Kufel wygrała wszystkie trzy mecze w grupie. Chłopcy pokonali drużyny z grupy: Będzin I, Będzin IV oraz z Radlin II. Tym samym awansowali do najlepszej 16 na Śląsku!!!

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij