MINI OLIMPIADA
Autor: KK@sp3 29 marca 2018

Klasa sportowa 1a po raz pierwszy na zawodach sportowych!!!

Cała nasza reprezentacja spisała się na medal. Wykazali się nie tylko świetną sprawnością fizyczną, ale również wiedzą na temat Olimpiad zimowych i letnich.

Amelia Dragon, Karolina Kosztyła, Magdalena Marks, Milena Marks, Laura Tlołka,

Mateusz Faryna, Igor Hola, Dawid Motyka, Paweł Waldon.

Serdecznie gratuluję

a gospodarzom, czyli szkole nr 13 dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij